Кому вигідні чутки про смерть Путіна і чи є докази цього: пояснення Фейгіна

Кому вигідні чутки про смерть Путіна і чи є докази цього: пояснення Фейгіна

Російський правозахисник Марк Фейгін не вірить у чутки про смерть диктатора Володимира Путіна, який поширюють у Мережі.

Про це Фейгін заявив в ефірі свого Youtube-каналу, передає ТСН, інформує UAZMI.org.

Він прокоментував заяву російського політолога Валерія Соловея, який стверджував, що Путін нібито помер 26 жовтня о 20.40.

“Валерій Соловей – людина, що дійсно володіє неймовірними знаннями. Він доктор історичних наук, має величезний досвід як політолог. Але він вибрав таку сферу – більш літературну, ніж політичну. Жанр, який себе в умовах війни вичерпав. Адже інформація про смерть Путіна виглядає абсолютно недостовірною. Жодних доказів, природно, ніхто не наводить. Тому я до неї серйозно не ставлюся”, — заявив Фейгін.

Правозахисник не вважає, що Путін помер і його замінять двійники.

Читайте також: “Ніяких сумнівів в його фізичній смерті не існує”: російський експерт стверджує, що Путін все-таки мертвий

Фейгін вважає, що такі псевдоновини з’являються, адже люди дуже хочуть, щоб Путін помер, тож їм подобається читати такі публікації.

“Жодних доказів про смерть Путіна немає – ні публічних, ні інсайдерських. І якщо Путін справді помре, у його оточення немає жодної причини це приховувати. Там швидше за все виникне війна кланів, рівновагу між якими утримує саме Путін. Не можна змусити грати в цю гру. (з двійником. – Ред.) всіх (в оточенні Путіна. – Ред.)”, – підсумував він.

Читати новиниу на сайті UAINFO Посилання   

Прокрутка до верху