Німеччина готова підтримувати Україну до 2032 року – генерал

Німеччина готова підтримувати Україну до 2032 року – генерал

Німеччина готова підтримувати Україну до 2032 року – генерал

Німеччина налаштована і надалі надавати Україні військову допомогу. Там кажуть, що розтягнутися вона може на десятиліття.

Про це в інтерв’ю газетам Stuttgarter Zeitung та Stuttgarter Nachrichten розповів генерал-майор, керівник Спеціального штабу з питань України при Міністерстві оборони Німеччини Крістіан Фройдінг, пише “Європейська правда”, передає ТСН, інформує UAINFO.org.

За його словами, після початку війни на Близькому сході для Німеччини пріоритетне завдання не змінилося – країна підтримує Україну так само як і Ізраїль. Проте початкова ситуація у двох державах відрізняється.

“Українські збройні сили тільки починають модернізуватися. Армія Ізраїлю добре оснащена, добре навчена і готова з дня на день вести війну. Економічні можливості України та Ізраїлю також абсолютно різні. Крім того, природа війни відрізняється”, – пояснив Крістіан Фройдінг.

Читайте також: БТРи, дрони і радари для ППО. Німеччина передала Україні новий військовий пакет

Він також додав, що якщо початку повномасштабного вторгнення РФ йшлося переважно про ситуативну підтримку, то зараз йде планування на довгострокову перспективу.

“Разом з Україною та нашими партнерами ми говоримо про те, як мають виглядати майбутні українські збройні сили. Зрозуміло одне: військова підтримка України – це завдання до кінця десятиліття і далі. У нашому бюджетному плануванні вже передбачені кошти до 2032 року, що свідчить про нашу рішучість”, – наголосив генерал.

Окремо він сказав, що “боротьба за свободу – не має терміну придатності”.

Читати новиниу на сайті UAINFO Посилання   

Поділитися