Разом до перемоги! Волонтерський рух ГО “Інститут Свободи Слова” надав звіт за вересень 2023 року. ФОТО

волонтерський рух ГО "Інститут Свободи Слова" надав звіт за вересень 2023 року. ФОТО

Пишу наш щомісячний волонтерський звіт у “страху” після вчорашнього блокування акаунту на 14 годин) Цікаво, а хто це визначає на який період блокувати? Чому на 14, а не на 11,5. І за що? Жодних пояснень, але то таке! НАС НЕ СПИНИТИ!

Про це пише на своїй сторінці у “Фейсбуці” Олександр Ковтун, координатор волонтерського руху ГО “Інститут Свободи Слова”, інформує UAINFO.org.

Отже, звіт за вересень! Як і завжди передивившись пости за минулий місяць побачив, скільки роботи зробила наша команда, а також волонтери, яких ми знаємо, цінуємо і періодично з ними співпрацюємо! Це реально схоже на мурашник, це одній людині може здаватись що то не велика робота, але якщо на це все глянути зверху, то ми розуміємо що все дуже помітно і реально впливає на цей світ. Звичайно основні наші зусилля ми спрямовуємо на допомогу підрозділам ЗСУ та пораненим бійцям, бо прекрасно розуміємо – саме вони визначають нашу перемогу і майбутнє!

Пишаюсь нашою Оксана Шахматенко, яка вирішує та закриває мільйон питань та задач. Радий знайомству з Карина Бежан, тепер фонд «Легіт» – це частина нашого волонтерського руху, так само як і «Надія по всьому світові» та ГО “Інститут Свободи Слова”

Звичайно нічого не можливо без Таня Левицкая, Наталія Матвеева і Валентин Лобунец, їх вклад дуже суттєвий, а напрямки за які вони відповідають вкрай важливі! Подяка Алексей Мельник, Константин Меркулов, Ігор Бажан – які завжди поруч і готові в будь-який момент допомогти!

– Також пишаюсь великою командою людей, хто підтримує хлопців у шпиталях! Ось так з ідеї і мрії виріс вкрай проект і важливий напрямок волонтерської діяльності! Словами не передати вдячність поранених хлопців після кожного нашого відвідування. Багато хто не може по різним причинам бути у шпиталі і тоді такі люди готують їжу, щось печуть, передають, збирають чи дають кошти! Це дуже надихає!

Тепер по фінансах. Залишок на 1 вересня був = 2 590,67 грн

У вересні ми зібрали:

– На карту ПРИВАТ = 90 023,67

– На карту МОНО = 17840,00 (окрема подяка Павел Король – твоя підтримка завжди і як ніколи відчутна і вчасна!)

– PayPal (Ілья Мірошніченко + Olena Sher) – 170$ = 4536,00 грн

– Доллари від сім’ї Бернадіних – 399,96 $ = 15118,49 грн

– Готівкою передали 2000 грн (Євстатьєва) = 2000,00 грн

– 200 евро від Татьяна Зубаренко= 8060,00 грн

– 50 евро від Лариса Ромао = 2 015,00 грн

-Загалом зібрали = 142 183,83 грн

Витрати:

– Авто для брата Люба Старостишина Царук (ми вирішили підтримати цей збір і частина людей скидали їй кошти напряму, а частина мені, тому я перекинув на її банку, бо вона збирала) = 58 400,00 грн

– Амуніція для бійця, якому збирала кошти Юлия Максименко = 20 553,00 грн

– Транспортні витрати = 7500,00 грн

– Ліки бійцям = 5 943,00 грн

– Нова Пошта = 4 789,00 грн

– Логістика в психіатричну лікарню Чернігова (завезли постіль) = 6000,00 грн (транспорт + вантажники)

– 26 вересня відкрили банку «На FPV-команду» і перекинули туди перші кошти = 5000,00 грн

– Форма бійцю не стандартного розміру = 4400,00 грн

– Часткова логістика фури з Італії = 10000,00 грн

– Спальники = 15500,00 грн

– Поповнення банок інших волонтерів = 4000,00 грн

Загалом витрачено = 142 085,00

Залишок на 1 жовтня = 98,83 грн

Крім цього було відкрита Монобанка “На авто для 3 ошб” (хлопці фактично самі зібрали з родичами, просто попросили створити банку, зібрати кошти і проконтрольювати весь процес). Це ще 120102,74 грн, за які був придбаний Мерседес VITO. Наразі ми збираємо кошти на його ремонт (деталі в коментарях)!

Тепер, що ми також реалізували разом з іншими волонтерами у вересні:

– Проект «Підтримка поранених бійців». Вже десятки людей допомагають нам у різних шпиталях і ми розширюємо кількість лікарень куди будемо приходити з допомогою для хлопців

– Знову ж таки наша Оксана Шахматенко з іншими волонтерами дістала для ЗСУ купу дронів і старлінків!

– Гуманітарний вантаж з Італії. Велика подяка і уклін всім хто не перестає допомагати ЗСУ, серед таких людей наші друзі волонтери Tetiana Hresko, Ivan Hresko зі своєю командою, @Associazione Italia-Ucraina “Leleka” та дорогі італійці Adriano Assandri та його фонд Need You Onlus, які в черговий раз відправили нам гуманітарну допомогу! Окрема подяка Оксана Шахматенко та Карина Бежан, які закрили питання з логістикою та оформленням вантажу!

– Надавали допомогу ВПО та малозабезпеченим громадянам. Окрема подяка Валентина Костянець та її команді

– Підтримали продуктами харчування сім’ї інвалідів разом з Подільським Районним Товариством Інвалідів “Єдність” (м.Київ)

– Допомогли Наталя Рудич отримати багато засобів для протезування хлопців у новостворений центр протезування і реабілітації в Запоріжжі

– Знайшли/перевірили/купили/доставили/відремонтували авто для підрозділу Носач Андрій, подяка Оксані Шахматенко і Виктория Корец

– Відкрили збір на обладнання для операторів FPV-дронів

– Отримали та передали корм для тварин Tierhilfe Umbrella e.V. – дякуємо за повторну підтримку! „Feed a dog“ und „Feed a cat“ – дякуємо за наданий корм для наших тваринок!

– Медицина від Blau-Gelbes Kreuz e.V. – як завжди ви рятуєте життя наших захисників! Дякуємо за постійну підтримку. Разом з БФ Козацький легіон реалізували доставку допомоги військовим на фронт.

Крім того!!! Командування Головного Управління Розвідки надіслали подяку Blau-Gelbes Kreuz e.V. за допомогу якісними медичними засобами бійців!

– Рюкзаки для дітей! Програму було організовано спільними зусиллями БФ “Надія по всьому світові”, волонтерки Оксана Шахматенко та Dell Loy Hansen Family Foundation. Після проведення програми наш фонд звернувся до представників ЮНІСЕФ з проханням забезпечити цих дітей рюкзаками з індивідуальними навчальними наборами. Щиро дякуємо ЮНІСЕФ за надану допомогу! 76 рюкзаків надіслано в Центри реабілітації та підтримки дітей в Миколаївській області, а саме в Миколаїв, Південноукраїнськ та Першотравенськ. Дякуємо Яна Майборода за допомогу з доставкою рюкзаків дітям, які вже отримали корисні та чудові подарунки!

– Дитяче харчування з Швейцарії. Дякуємо за співпрацю нашим партнерам БО “БФ “З Україною!” withUkraine.me та особисто Volodymyr Pokrasenko, ми об’єднали зусилля в отриманні гуманітарного вантажу з Швейцарії і разом надавали допомогу сім’ям з маленькими дітьми не тільки в Києві і області, а й в інших містах. Окрема подяка за допомогу Тоня Коваленко

– Знайшли та роздали зимові спальники, по кількості вийшло більше 100 штук! Розлетілись по різним підрозділам і бригадам!

– Купили/дістали/передали/допомогли з амуніцією багатьом захисникам

– Закрили збір на авто для брата Люби Старостишиної-Царук – Василя. Купили VW Toureg у Кракові. Знову ж таки завдяки Оксані Шахматенко і Вікторії Корец

– Греція! Цього року за фінансової підтримки Посольства США в Греції, а також сприяння Посольства України в Греції, префектури Середньої Греції, особисто губернатора Фаніса Спаноса, Митрополита Фтіотіда Симеона, радника губернатора Рулі Кехрі, засновників NGO “Філакто” Iryna Bortnyk та Alexandr Bortnyk, а також волонтерки Оксани Шахматенко 40 школярів з міста Буча віком від 9 до 16 років провели незабутні, насичені двотижневі канікули в Греції.

– Антидронова рушниця! Завдяки зусиллям близько 10-ка людей, за 2 дні вдалось знайти антидрон, забрати його і передати військовим.  Карина Бежан – велика вдячність за довіру, за неймовірну оперативність в пошуку рушниці та придбанні акумуляторів!

Сергей Либер, Сергій Ковальчук – вдячність за фінансову перестраховку!

Khrystyna Stotska – сил тобі! Все зможемо!

– Шоломи для 703 полку, роти РХБЗ (наші з вами вогнеметники) вдалось організувати кошти та придбати ще 6 балістичних шоломів!

За допомогу військовим, хочемо в першу чергу подякувати Ротарі клуб в Естонії (The Rotary Club of Tallinn Global та Rapla Rotary Klubi), які провели 2 аукціони в Талліні та допомогли зібрати кошти на придбання шоломів для наших захисників.

Окремо хочемо подякувати Карлу Ківі (Karl Kiwi) за організацію і координацію обох аукціонів з естонської сторони.

Також дякуємо благодійній фундації Warszawski Front за підтримку у цій справі.

– Отримали медицину від пожарної служби Бранденбургу, 260 палет. Розʼїхались по території України

– Тетяна Башол та українки Анкари і турецькі друзі передали бійцям хімічні грілки

– Передали медицину та ліки для Рівненської Обласної Клінічної Лікарні, де також є поранені хлопці

– Наші дівчата Таня Ярема і Наталя Оріховська продовжують випікати домашнє печиво, а хлопці на фронті і у шпиталі з нетерпінням чекати на нього, бо хто хоча б один раз спробував, той хоче ще)))

ДЯКУЄМО ЗА ПОСТІЙНУ УЧАСТЬ У ЗБОРАХ І ПІДТРИМКУ НАШОЇ ВОЛОНТЕРСЬКОЇ КОМАНДИ НАШИМ ДРУЗЯМ:

Pavel Korol, Serhiy Liber, Natalia Rugland та Egil Rugland, Olena Sher, Anna Ericsson Romaniuk, Петр Вдовухин, Alexander Bozhko, Oleksandr Lyubinin, Дмитро Шинкарчук, Константин Меркулов, Oleksandr Voloshanivskyi, Грушко Тетяна, Oleg Ukhin, Lyudmila Bogdan, Tetyana Başol, Irina Pogrebnyak, Ирина Пидсуха, Masha Liashenko, Тетяна Зубаренко, Марина Савченко, Vyacheslav Naumov, Snezhana Choon-Volokh, Андрій Тимофєєв, Анна Петріна, Сергей Семилетков, дмитро поліщук, Volodymyr Glemba, Артем Боровлев, Наталья Сидоренко, Галина Рожкова, Alex Khitsyak, Александр Стародубов, Александр Чергикало, Olena Bazhan та Ігор Бажан, Oleg Konopatsky, Сергій Григорчук, Чорний Олег, Танюшка Нечитайленко, Alla Kasatka, Назарова Ірина, Anna Mubinova, Viktoriia Ustiuzhanina, Pavel Reznik, Yuriy Nikolayev, Андрей Кубрак, Marina Uditskaya, Тетяна Нікітіна, Мальвіна Дадикіна, Світлана Галицька, Іван Ільмеєв, Светлана Довженко, Игорь Федосеев, Анна Ільчук, Таня Воловик, Dmytro Kopylov, Олександр Мороцький, Zoryana Yakymiv, Михайло Дубінін, Ковбасюк Ірина, та багатьом-багатьом іншим!

Хочу всім подякувати за те, що знаходите сили, віру, мотивацію, кошти, щоб разом всім нам рухатись до перемоги і далі все робити для нашої України і наших людей!

Разом до перемоги!

Разом до перемоги! Волонтерський рух ГО "Інститут Свободи Слова" надав звіт за вересень 2023 року. ФОТО

Разом до перемоги! Волонтерський рух ГО "Інститут Свободи Слова" надав звіт за вересень 2023 року. ФОТО

 

 

Разом до перемоги! Волонтерський рух ГО "Інститут Свободи Слова" надав звіт за вересень 2023 року. ФОТО

Разом до перемоги! Волонтерський рух ГО "Інститут Свободи Слова" надав звіт за вересень 2023 року. ФОТО

Разом до перемоги! Волонтерський рух ГО "Інститут Свободи Слова" надав звіт за вересень 2023 року. ФОТО

Разом до перемоги! Волонтерський рух ГО "Інститут Свободи Слова" надав звіт за вересень 2023 року. ФОТО

 

Разом до перемоги! Волонтерський рух ГО "Інститут Свободи Слова" надав звіт за вересень 2023 року. ФОТО

 

Разом до перемоги! Волонтерський рух ГО "Інститут Свободи Слова" надав звіт за вересень 2023 року. ФОТО

Разом до перемоги! Волонтерський рух ГО "Інститут Свободи Слова" надав звіт за вересень 2023 року. ФОТО

Разом до перемоги! Волонтерський рух ГО "Інститут Свободи Слова" надав звіт за вересень 2023 року. ФОТО

Разом до перемоги! Волонтерський рух ГО "Інститут Свободи Слова" надав звіт за вересень 2023 року. ФОТО

Разом до перемоги! Волонтерський рух ГО "Інститут Свободи Слова" надав звіт за вересень 2023 року. ФОТО

Разом до перемоги! Волонтерський рух ГО "Інститут Свободи Слова" надав звіт за вересень 2023 року. ФОТО

Разом до перемоги! Волонтерський рух ГО "Інститут Свободи Слова" надав звіт за вересень 2023 року. ФОТО

Разом до перемоги! Волонтерський рух ГО "Інститут Свободи Слова" надав звіт за вересень 2023 року. ФОТО

Разом до перемоги! Волонтерський рух ГО "Інститут Свободи Слова" надав звіт за вересень 2023 року. ФОТО

Разом до перемоги! Волонтерський рух ГО "Інститут Свободи Слова" надав звіт за вересень 2023 року. ФОТО

Разом до перемоги! Волонтерський рух ГО "Інститут Свободи Слова" надав звіт за вересень 2023 року. ФОТО

 

Разом до перемоги! Волонтерський рух ГО "Інститут Свободи Слова" надав звіт за вересень 2023 року. ФОТО

Разом до перемоги! Волонтерський рух ГО "Інститут Свободи Слова" надав звіт за вересень 2023 року. ФОТО

Разом до перемоги! Волонтерський рух ГО "Інститут Свободи Слова" надав звіт за вересень 2023 року. ФОТО

Разом до перемоги! Волонтерський рух ГО "Інститут Свободи Слова" надав звіт за вересень 2023 року. ФОТО

Разом до перемоги! Волонтерський рух ГО "Інститут Свободи Слова" надав звіт за вересень 2023 року. ФОТО

Разом до перемоги! Волонтерський рух ГО "Інститут Свободи Слова" надав звіт за вересень 2023 року. ФОТО

Разом до перемоги! Волонтерський рух ГО "Інститут Свободи Слова" надав звіт за вересень 2023 року. ФОТО

Разом до перемоги! Волонтерський рух ГО "Інститут Свободи Слова" надав звіт за вересень 2023 року. ФОТО

Разом до перемоги! Волонтерський рух ГО "Інститут Свободи Слова" надав звіт за вересень 2023 року. ФОТО

 

Разом до перемоги! Волонтерський рух ГО "Інститут Свободи Слова" надав звіт за вересень 2023 року. ФОТО

Разом до перемоги! Волонтерський рух ГО "Інститут Свободи Слова" надав звіт за вересень 2023 року. ФОТО

Разом до перемоги! Волонтерський рух ГО "Інститут Свободи Слова" надав звіт за вересень 2023 року. ФОТО

 

 

Разом до перемоги! Волонтерський рух ГО "Інститут Свободи Слова" надав звіт за вересень 2023 року. ФОТО

Разом до перемоги! Волонтерський рух ГО "Інститут Свободи Слова" надав звіт за вересень 2023 року. ФОТО

Читати новиниу на сайті UAINFO Посилання   

Прокрутка до верху