Результати токсикологічних тестів показали, чи помер Меттью Перрі від передозування наркотиками

Результати токсикологічних тестів показали, чи помер Меттью Перрі від передозування наркотиками

28 жовтня світ шокувала звістка про смерть зірки культового серіалу “Друзі” Меттью Перрі, якому було 54 роки. Як відомо, довгі роки актор боровся з сильною наркотичною залежністю, тож очевидним було припущення, що кінозірка міг померти від передозування. Утім, результати початкових токсикологічних тестів спростували цю версію. 

Попередні аналізи показали, що в організмі Перрі не було виявлено ні фентанілу (синтетичний опіоїд, який у 50 разів сильніший за героїн і в 100 разів сильніший за морфін), ні метамфетаміну. Про це пише TMZ, передає OBOZ.UA, інформує  UAZMI.org.

“Смерть Меттью Перрі не була наслідком передозування фентанілом або метамфетаміном… Однак важливо зазначити, що більш поглиблені тести все ще проводяться в рамках токсикології, щоб проаналізувати, чи не перевищували рівні будь-яких ліків, що відпускаються за рецептом, шкідливі дози”, – пишуть журналісти з посиланням на джерела в правоохоронних органах. 

Читайте також: У будинку Меттью Перрі знайшли ліки за рецептом, а подруга показала їхню останню переписку: нові деталі смерті зірки “Друзів”

Глибші аналізи займають набагато більше часу – від 4 до 6 місяців. Саме після цього терміну достеменно стане відомо, чи не була смерть зірки наслідком передозування рецептурними препаратами, які знайшли в його будинку правоохоронці. 

Як відомо, поліцейські провели обшук в апартаментах загиблого. Наркотиків, від яких довгі роки був залежним кінематографіст, там не виявили, проте знайшли чимало рецептурних препаратів, зокрема антидепресанти.

Усі ліки, знайдені в будинку Меттью, були прописані акторові від різних хвороб, зокрема хронічного захворювання легень, і зберігалися в належних флаконах. Слідчі не виключають, що під час розтину в організмі виконавця ролі Чендлера Бінга виявлять шкідливі дози препаратів, виписаних за рецептом. Утім, чи дійсно це так, стане відомо, як ми вже зауважували, через 4-6 місяців. 

Читати новиниу на сайті UAINFO Посилання   

Подобається цей пост? Поділіться ним з друзями:
UAZMI