В Ірані жінку засудили до смертної кари за зраду

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube

Іранський суд засудив жінку до страти шляхом забивання камінням за подружню зраду, пише The Times of Israel з посиланням на іранські ЗМІ, передає УНІАН, інформує UAINFO.org.

Відомо, що жінка працювала тренером в жіночому тренажерному залі, і її чоловік звернувся в поліцію в після того, як дізнався за допомогою камер спостереження, що у неї були стосунки з іншими чоловіками.

Жінку за перелюб засудили до забивання камінням.

У той же час, наголошується, що згідно з іранським законодавством, вона може оскаржити смертний вирок, оскільки, хоча іранські суди іноді засуджують людей до смертної кари за зраду, після апеляції покарання може бути пом’якшено до більш легкого.

Іран перебуває під міжнародним тиском через широке застосування смертної кари. У середу генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш заявив, що Іран страчує людей “тривожними темпами”. За його словами, щонайменше 419 осіб були засуджені до смертної кари за перші сім місяців цього року, що на 30% більше, ніж за той же період минулого року.

Злочини, що передбачають смертну кару в Ірані, включають перелюб, содомію, вбивство, зґвалтування, збройне пограбування, викрадення людей та торгівлю наркотиками.

Читати новиниу на сайті UAINFO Посилання   

Прокрутка до верху