"Це не людина"– Льова з "Бі 2" розповів, як російських артистів змушують працювати "на війну"

"Це не людина"– Льова з "Бі 2" розповів, як російських артистів змушують працювати "на війну"

Після того, як солісти групи “Бі-2” у 2022 році відмовилися виступати на сцені з пропутинським банером, влада РФ поставила перед артистами жорсткий ультиматум.

Навесні 2022 року в Омську гурт “Бі-2” скасував свій концерт через те, що не захотів виступати на сцені з величезним банером “Za президента”. Саме ця подія моментально вибила ґрунт з-під ніг у музичного колективу. Про касові заходи довелося забути, більше того, на кожному концерті артисти почали втрачати фінанси, через що вокаліст Шура (Олександр Уман – ред.) навіть пішов до адміністрації президента, де зустрівся із Сергієм Новіковим.

Про це розповів соліст Льова (Єгор Бортник – ред.) з “Бі-2” в інтерв'ю Михайлу Козирєву, яке можна переглянути на YouTube-платформі “Телеканал Дощ”.

Вищезгаданий Новіков, якого музикант охарактеризував як “убл*дка з холодним і абсолютно ненависним поглядом”, поставив його колезі чіткий ультиматум: мовляв, хочете брати участь у культурному житті Росії – отже потрібно їздити на Донбас, виступати перед фронтовиками або перераховувати гроші до певних фондів , які фінансують війну проти України

“Від нас не чекали відповіді “так” чи “ні”, просто були сказані умови. Шурик після зустрічі з цим Новіковим заїхав до найближчої крамниці, купив пляшку коньяку, випив її залпом і сказав, що більше туди не піде, бо це не людина, а просто якась істота. І я Шуріку сказав, що все закінчуємо всі переговори з цього приводу і закриваємо цю лінію взагалі”, – розповів артист.

Нагадаємо, взимку 2024 року групу “Бі-2” ледь не депортували до РФ з Таїланду, але завдяки втручанню Ізраїлю, громадянство якого мають артисти, їм вдалося уникнути сумної долі.

Раніше Льова з “Бі-2” спрогнозував страшні події в РФ: “Я знаю точно…”

Також Льова з “Бі-2” відповів на запитання, чи повернеться він до Росії: “Я пишаюся…”

Джерело

Поділитися