Малюська зробив важливу заяву про службу мобілізованих засуджених: це будуть монолітні штурмовики

Малюська зробив важливу заяву про службу мобілізованих засуджених: це будуть монолітні штурмовики

Керівник Міністерства юстиції України Малюська пролив світло на те, ким і як служитимуть мобілізовані засуджені в Україні.

Керівник Міністерства юстиції України Малюська пролив світло на те, ким і як служитимуть мобілізовані засуджені в Україні. Так, у прямому ефірі національного телемарафону Малюська наголосив, що мобілізовані засуджені українці служитимуть виключно у штурмових підрозділах.

Дослівно із заяви високопоставленого українського чиновника: “Станом на поточний час можу сказати, що це будуть штурмовики, тобто підрозділи, які наразі складатимуться виключно з осіб, які відбували покарання. Іншими словами, це будуть монолітні підрозділи, які наразі на 100 відсотків складатимуться з осіб, які відбувають покарання без змішання з іншими військовослужбовцями”.

У той же час Малюська додав, що в майбутньому така суміш може мати місце. Наразі, за його словами, засуджені проходять підготовку і в боях поки що не беруть участі.

Нагадаємо, Раніше ми вже писали про те, що французькі солдати їдуть до України: Головком ЗСУ Сирський підписав необхідні документи.

Джерело

Like this post? Please share to your friends:
UAZMI