"Виникає питання…" – генерал-лейтенант Романенко заявив, що РФ збирає дві армії

"Виникає питання…" – генерал-лейтенант Романенко заявив, що РФ збирає дві армії

Генерал-лейтенант Ігор Романенко не погодився із заявою Івана Тимочка про те, що Росія задіяла усі стратегічні резерви.

Голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко повідомив, що під час Харківської операції РФ уже задіяла усі свої стратегічні резерви. Проте колишній заступник начальника Генштабу ЗСУ генерал-лейтенант Ігор Романенко не погодився із цією заявою. В інтерв'ю Вадиму Герасимовичу для YouTube-каналу Politeka Online військовий аналітик зазначив, що Росія, навпаки, збирає дві армії для угрупування стратегічного рівня. Ці сили росіяни запровадять на другому етапі наступальних дій, про які говорить Верховний головнокомандувач.

“Виникає питання: де вони задіятимуть ці дві армії, а може, й більше? Можуть наростити для наступу на Харків”, – припустив Романенко.

Як вважає військовий експерт, РФ зацікавлена ​​у захопленні Києва, але має амбіції не лише щодо столиці України. Путін може спробувати реалізувати ідею із захопленням Лівобережжя, оскільки російська розвідка бачить, що Київ дуже сильно зміцнюється.

Але для того, щоб налякати Україну та Захід “захопленням Києва”, Путін вирішив зіграти в гру: полетів до Білорусі, а також знову почав загрожувати ядерною зброєю, сказав Романенко.

Нагадаємо, Роман Світан попередив про можливі зміни на Східному напрямку: “Перевищення в кілька десятків метрів…”

Також Василь Пехньо розповів про ситуацію у районі Білогорівки: “Росіяни розширюють свої зони контролю”.

Раніше Ігор Романенко прокоментував заяву українського військовослужбовця про загрозу оточення Роботино: “Для України може виникнути потреба у виведенні військ із Вугледару”.

Джерело

Like this post? Please share to your friends:
UAZMI