Кремль створив нову флотилію: аналітики з ISW озвучили її цілі та завдання

Кремль створив нову флотилію: аналітики з ISW озвучили її цілі та завдання

У МО РФ продовжують проводити структурні реформи, щоб підтримати війну в Україні та підготуватися до нападу на країни НАТО.

Учора, 20 березня, Шойгу виступив на розширеній колегії МО РФ, щоб озвучити нові реформи, спрямовані на підвищення бойових можливостей армії Путіна.

Так, було сказано про створення “Дніпровської річкової флотилії” та бригади катерів у складі цієї флотилії. Аналітики з ISW озвучили головні тези щодо нововведення в МО РФ.

Це історична назва флотилії, яка існувала за часів РІ (Російсько-турецької війни 1735-1739 та 1787-1792 рр.), революції 1917-1921 рр. та Другої світової війни.

Експерти впевнені, що “Дніпровська річкова флотилія” перебуватиме на території окупованої частини Херсонщини, де й угруповання “Дніпро”. Головним її завданням стане недопущення форсування річки Дніпро силами ЗСУ та протидія всім спробам українських захисників зачепитися за плацдарм на лівому березі Херсонщини.

Чисельність та озброєння флотилії поки що неясні. Не виключено, що її буде задіяно у рейдах на правий берег у спробі висадитися в районі Херсона.

Ще 13 березня російські та українські джерела підтвердили факт висадки ворога на західному березі Херсонщини. Не виключено, що в майбутньому такі операції підтримуватиме нова флотилія.

При цьому аналітики сумніваються, що таку флотилію можна використовувати для широкомасштабних бойових операцій.

Формування флотилії у цьому районі може змусити Україну спрямувати сили та дефіцитні матеріальні кошти на вісь, яка з листопада 2022 року була відносно бездіяльною. Розгортання “Дніпровської річкової флотилії” може змусити українське командування приймати складні рішення щодо розподілу ресурсів, оскільки воно заощаджує обмежені запаси військової техніки, артилерійські боєприпаси та іншу відповідальну військову техніку.

Раніше ми повідомляли, що Кремль почав перекидати з України до району Білгорода військові підрозділи.

Нагадаємо, Нідерланди анонсували для України новий пакет військової допомоги, який включає боєприпаси для літаків F-16.

Автор: Дмитро Мироненко

Джерело

Подобається цей пост? Поділіться ним з друзями:
UAZMI