Те, що зараз відбувається в Сумській області – це…

Те, що зараз відбувається в Сумській області – це до…
По Сумам…

Те, що зараз відбувається у сумській області – це класичний терор проти цивільного населення у прикордонній зоні. Це не підготовка до прориву до сумської області, оточення та захоплення Сум та всієї області. У РОВ зараз немає ресурсу на це.

Сумська область межує із трьома російськими областями Курської, Брянської та Білгородської. На території цих трьох областей зосереджено угруповання прикриття кордону, у складі трьох груп військ «Курськ», «Брянськ» та «Білгород».

Найбільш боєздатна з них ГВ «Білгород» має у своєму складі:

Особовий склад – 17,5 тис. тіл;
Танки – трохи більше 100;
ББМ – 350;
Артилерія – понад 450;
РСЗВ – близько 50;

Проте, ГВ «Бєлгород» зараз зайнята деякими проблемами, що виникли у російській області у зв’язку з поверненням батьківщину груп репатріантів. А тому розглядати дану ГВ як бойову, ударну силу у напрямку Сум не варто.

А що ж тоді ГВ «Курськ» та ГВ «Брянськ»? Дані ГВ мають такий вигляд:

Особовий склад – 16,5 тис. тіл;
Танки – близько 80;
ББМ – 220;
Стовбурна артилерія – 330;
РСЗВ – близько 20;

При цьому ця кількість сил і коштів не зосереджена в одному окремо взятому місці, наприклад, у лісопосадці в районі Гончарівки, для швидкого прориву на Суми по Р200/Н07, а розкинута вздовж кордону.

Формування ударного угруповання для наступу на Суми не спостерігається, а це концентрація, мінімум, стотисячного угруповання для прориву до Сум, для оточення міста або початку міських боїв, має бути зосереджено ще до 300 тисяч сил, плюс резерв.

Сумська область наразі під ударом терористів. Вони, в критичній для себе ситуації, здатні лише на одне, що в них завжди виходило – тероризувати громадянське населення, ударами КАБ, обстрілами артилерією, вилазками ДРГ. Решта – не піддавайтеся паніці, сил на вторгнення в Сумську область та окупацію Сум та області у ворога – немає.

Про це Інформує своїх читачів ресурс ЮАЗМІ, з посиланням на Телеграм Александра Коваленко

Подобається цей пост? Поділіться ним з друзями:
UAZMI