Манчестер Сіті побив 15-річний рекорд Манчестер Юнайтед у Лізі чемпіонів

Підкорення європейських вершин: “Містяни” встановлюють новий рекорд без поразок

Манчестер Сіті продовжує свою триумфальну ходу в Лізі Чемпіонів. З розгромною перемогою над Спартою Прага з рахунком 5:0, команда Пепа Гвардіоли не лише закріпилась у трійці лідерів турніру, але й встановила новий історичний рекорд, продовживши свою безпрограшну серію в європейських кубках до 26 матчів. Цей результат перевершив попередній рекорд Манчестер Юнайтед, який тримався з 2007 по 2009 роки. Крім того, успіхи Астон Вілли та Ліверпуля в їхніх матчах означають, що три команди з АПЛ зберігають стовідсоткові результати на початку сезону.

Розгром у Празі:

Хоча Філ Фоден відкрив рахунок вже на третій хвилині, справжнім вибухом емоцій став гол Ерлінга Голанда – акробатичне ударом п’ятою після майстерного обведення Савіньо. Цей гол, який, можливо, стане претендентом на премію Пушкаша, зламав опір Спарти. За шість хвилин Джон Стоунз збільшив перевагу “Містян”, а ще через чотири хвилини Голанд забив другий гол. Матеус Нуньєш завершив вечір, реалізувавши пенальті.

Рекорд, що вражає:

26 матчів без поразок в Лізі Чемпіонів – вражаючий результат, який свідчить про неперевершену стабільність та силу Манчестер Сіті. Останню поразку команда зазнала у травні 2022 року проти Реала Мадрид у півфіналі Ліги Чемпіонів. Наступний матч проти Спортінга Лісабон стане наступним випробуванням для продовження рекордної серії.

Захоплення Гвардіоли та експертів:

Пеп Гвардіола не приховував своєї радості від гри команди, особливо виділивши внесок Ерлінга Голанда. Експерти футболу, у тому числі відомі коментатори, також відзначили вражаючий виступ норвезького форварда, порівнюючи його стиль гри з легендарним Златаном Ібрагімовичем.

Майбутнє:

Манчестер Сіті продовжує свій шлях до вершини, демонструючи високий рівень гри та прагнення до перемог. Залишається спостерігати, як довго триватиме ця вражаюча безпрограшна серія та чи зможуть “Містяни” досягти нових вершин у Лізі Чемпіонів.