Не тільки у Вінниці: хворих на гепатит А виявили в різних громадах області

У лікарнях Вінниці через спалах гепатиту А перебувають 174 особи серед них 29 дітей, 25 — одужали. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я

Не тільки у Вінниці: хворих на гепатит А виявили в різних громадах областіЗазначається, що в область доставили 1060 доз вакцини проти гепатиту А для щеплення медичних працівників, які працюють в лікарнях з хворими на гепатит А, працівників екстреної медичної допомоги та фахівців громадського здоровʼя, задіяних у ліквідації спалаху. Також щеплення передбачені для близького оточення пацієнтів з підтвердженим діагнозом, зокрема сімей, які проживають спільно, або близьких, з ким контактували напередодні захворювання.

Додатково у Вінницю доставлено ще 1100 доз вакцин від гепатиту А, які будуть використовуватися для щеплення дітей та вакцинації в закритих колективах.

Попередньо розглядаються чотири різні джерела інфекції, які могли призвести до спалаху вірусного гепатиту А на Вінниччині.

Як повідомляє Департамент охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОВА, випадки вірусного гепатиту А, окрім Вінниці, виявили ще в п’яти громадах — у Могилів-Подільському, Хмільнику, Калинівці, Гайсині та Козятині. Пацієнти перебувають у інфекційних відділеннях медичних закладів громад.

Наразі найбільше пацієнтів з вірусним гепатитом А госпіталізовані у Клінічному центрі інфекційних хвороб: 89 з підтвердженим діагнозом та 12 — з підозрою. У міській клінічній лікарні перебуває один пацієнт із підтвердженим діагнозом та один з підозрою. У дитячій обласній інфекційній лікарні — 23 дитини, у яких підтвердили діагноз, та троє з підозрою. Стан усіх хворих оцінюється як середнього ступеня важкості.

Не тільки у Вінниці: хворих на гепатит А виявили в різних громадах області


Джерело


Прокрутка до верху