Стратегічний пункт росіян зазнав потужного удару

Українські військові завдали удару по командному пункту російського стратегічного угруповання Дніпро на Арабатській стрілці. Про це пишуть російські Telegram-канали у середу, 1 листопада.

«У районі 11:00 по командному пункту угруповання військ Дніпро на Арабатській стрілці противник завдав ракетного удару», – йдеться у повідомленні ворожих ресурсів.

Стверджується, що є загиблі та поранені. Також припускається, що удар пов’язаний зі «зливом» даних про те, що новим командувачем угруповання Дніпро було призначено російського генерала Михайла Теплинського. Поки невідомо, чи був він на командному пункті у момент удару.

«Район завдання удару зараз оточений. Є команда про недопущення поширення інформації про факт влучення», – стверджують джерела.

Українські військові поки не підтвердили факт удару.

Зранку повідомлялося, що «ракети потрапили у дві бази відпочинку – пансіонат «Юний» та «Блакитне полум’я» у селі Стрілковому. Ці дитячі здравниці були захоплені рашистами і там знаходяться їхні «розташування» – розповіли мешканці Генічеської громади. За свідченнями місцевих, із Генічеська та села Генічеська Гірка до Стрілкового виїхали автомобілі швидкої допомоги та пожежні машини.

Стратегічний пункт росіян зазнав потужного удару


Джерело


Прокрутка до верху