У Криму завдано удару по військовому аеродрому

В окупованому фашистською Росією Севастополі сьогодні пролунали три вибухи. Про це повідомляє Telegram-канал Кримський вітер.

У Криму завдано удару по військовому аеродрому«У Севастополі сильно димить у районі Стрілецької бухти… У районі вулиці Хрустальова у Севастополі щось збили.. Севастопольці повідомляють про димову завісу в Південній бухті та про те, що є попадання», — йдеться в повідомленні.

Окрім того, відомо про вибухи в Саках. «У Саках чутно вибухи, вже було 3-4», — зазначає Telegram-канал.

Також повідомляється, що, імовірно, є ж приліт на військовий аеродром у Новофедорівці.

У бік аеродрому в Новофедорівці помчала пожежна машина…

Призначений РФ так званий «губернатор» Севастополя Михайло Развожаєв стверджує, що в місті працює ППО. За його словами, дим в районі Севастопольської бухти — це військові використовують табельні засоби маскування.

Крім того, Развозжаєв заявив, що над Севастополем нібито збили дві повітряні цілі. А уламки впали на територію школи на північній стороні, на вулиці Пасічній і в Інкермані.

Нагадаємо, зранку російські ЗМІ повідомляли, в Криму поранено 17 російських військових після нічної атаки на ракетно-зенітний полк ППО Росії неподалік села Оленівка.

У ніч на 30 жовтня в Севастополі лунали гучні звуки. Окупаційна влада заявляла про атаку безпілотних літальних апаратів.

У Криму завдано удару по військовому аеродрому


Джерело


Прокрутка до верху