ЗСУ взяли під контроль нові позиції на Херсонщині

За даними останнього зведення американського Інституту вивчення війни (ISW) про ситуацію на фронті, Збройні сили України продовжують утримувати позиції на лівому окупованому березі Дніпра у Херсонській області.

Мало того, експерти ISW вказали, що наші захисники розширили зону контролю в районі села Кринки в цьому районі. Щоправда, з посиланням на рашистських «воєнкорів», однак вони не завжди брешуть в питаннях поточної диспозиції.

В свою чергу, Телеграм-канал «Донбас Оперативний» оптимістично повідомив: «Кринки, Херсонська область. Операція по зачистці села продовжується».

На оприлюдненій ним мапі північно-східна частина Кринок звільнена і там морпіхи ЗСУ закріпилися (блакитний колір). Південно-західна – перебуває у сірій зоні активних боїв. Стійкі позиції загарбників знаходяться за межами села.

А один з рашистів вказує, що подібне відбувається і біля сусідніх Пойми і Пісчанівки: «ЗСУ при підтримці артилерії намагаються прорвати лінію оборони». При цьому він вказує, що по Кринкам росіяни працюють засобами дальнього враження, але нічого не пише про піхотні атаки.

ЗСУ взяли під контроль нові позиції на Херсонщині

ЗСУ взяли під контроль нові позиції на Херсонщині


Джерело


Прокрутка до верху