7500 доларів за ухилянта: священник російської церкви організував схему відправки чоловіків за кордон

На Одещині правоохоронці розкрили діяльність священника московської церкви, який намагався допомогти військовозобов’язаним особам у незаконному перетині кордону.

Про це повідомляє пресслужба Держприкордонслужби.

Священник, для забезпечення більш ефективної роботи свого “бізнесу,” включив до своєї групи двох спільників. Вони пропонували чоловікам призовного віку пакет документів, які допомагали уникнути мобілізації виїхати за кордон під керівництвом координаторів. Священник відповідав за пошук підбір “клієнтів” для свого “бізнесу.” Після цього готових до співпраці чоловіків передавали спільникам для завершення “угоди.”

Зловмисники за гроші безпідсвно оформляли своїм клієнм тимчасові посвідчення військовозобов’язаних довідки про зняття з військового обліку за медичними показаннями.

Вартість кого паке документів для незаконного перетину кордону складала 7,5 тисячі доларів США.

Організатора переправлення його пособників затримали відповідно до стей 208 615 КПК України. Їм оголосили підозру у вчиненні злочину, передбаченого сттею 332 Кримінального кодексу (незаконне переправлення осіб через державний кордон України).

Розкриття цієї незаконної схеми проведено оперативниками Одеського прикордонного загону спільно з предсвниками Національної поліції під керівництвом Одеської обласної прокуратури.

Нагадаємо, прикордонники повідомляли, що виявлено двох чоловіків, які вдавали з себе багатодітних тусів і намагались незаконно виїхати з України.

Новина на сайті Стопкор !

Прокрутка до верху