Організував викрадення мера окупованої Голої Пристані: судитимуть колишнього “беркутівця”

Організував викрадення мера окупованої Голої Пристані: судитимуть колишнього “беркутівця”

Колишньому “беркутівцю”, а тепер зраднику прибічнику путіна Пилипу Квартнику, який віддав наказ на викрадення очільника Голої Присні Олександра Бабіча, загрожує до 12 років ув’язнення.

Про це повідомляють місцеві ЗМІ з посиланням на пресслужбу Херсонської обласної прокуратури.

Повідомляється, що справу щодо зрадника Пилипа Квартника, який організував викрадення легітимного міського голови Голої Присні передали до суду і тепер зраднику загрожує до 12 років ув’язнення.

Як повідомляють у пресслужбі Херсонської обласної прокуратури, фігуран судитимуть за частиною 1 стті 438 Кримінального кодексу України “Порушення законів звичаїв війни” з приміткою “вчинення злочину за попередньою змовою групою осіб”.

Слідством було всновлено, що у березні 2022 року Пилип Квартник перебував на території тимчасово окупованого Скадовського району Херсонської області разом зі своїми підлеглими з незаконного збройного формування ворога.

Саме він безпосередньо віддав наказ на викрадення міського голови Голої Присні Олександра Бабіча.

“Підлеглі Квартника вдерлися на робоче місце очільника міс й із застосуванням сили забрали його, посадили до мікроавтобуса й вивезли у невідомому напрямку. Доля Олександра Бабіча, який понад рік перебуває у ворожому полоні, досі лишається мало відомою”,йдеться у повідомленні.


Пилип Квартник

Відомо, що 37-річний Пилип Квартник є уродженцем Владівостока — міс на московії, втім мав громадянство України. До Революції Гідності він мешкав у Луцьку працював сршим інспектором з документування спеціальної роти міліції особливого призначення “беркут”.

Цікаво, що свою “посаду” Квартник не втратив навіть після розформування дискредитованого підрозділу, а після Революції Гідності втік до Криму де і пішов на співпрацю з ворогом.

Як повідомлялось раніше, Суд наклав арешт на нерухоме майно, транспортні засоби корпоративні права на 11 млн грн, що належать голові Голоприснської окупаційної адміністрації на Херсонщині Геннадію Недялкову.

Новина на сайті Стопкор !

Поділитися