Правоохоронці проводять масштабні обшуки у сектантській проросійській організації “АллатРи”

Правоохоронці проводять масштабні обшуки у сектантській проросійській організації “АллатРи”

Служба безпеки Національна поліція проводять обшуки в секті ‘АллатРа’ по всій Україні. Про це в середу, 1 листопада повідомило видання Українська Правда, посилаючись на власні джерела в правоохоронних органах.

За інформацією джерел, ця організація,  визнається як псевдорелігійна. Вона виконувала дії, що сприяли країні-агресору поширювала кремлівські наративи в українському суспільстві.

Делі обшуків поки що не розголошуються.

За даними відкритих джерел, “АллатРа” – це міжнародний громадський рух, заснований в Україні у 2011 році, який іноді характеризується, як нова релігійна спільно окультна організація. Існують свідчення про активність її членів в багатьох країнах світу.

8 серпня 2023 року Генпрокуратура російської федерації оголосила, що діяльність цього релігійного руху небажана на їхній території.

“АллатРа” регулярно критикувалася за відмінність від загальноприйнятих поглядів, а кож обвинувачувалася у проросійських симпатіях. За даними сайту “Слово і діло”, одним із лідерів руху вважався Олег Кулініч, колишній голова СБУ в Автономній Республіці Крим, якого звинувачували у державній зраді на користь Росії. кож до секти відносили і колишнього голову СБУ Івана Баканова. Проте офіційних підтверджень цих звинувачень не надавалося.

Нагадаємо, колишня претендентка на пост київського міського голови у 2020 році, а нині віцепрем’єр-міністр з пинь реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук, дала скандальне інтерв’ю секнм, які “протистоять” силам США ЄС, а президен Росії Путіна вважають своїм “месією”

Новина на сайті Стопкор !

Поділитися