В окупованій Волновасі розстріляли дев’ятьох українців, серед них були діти: у вбивстві підозрюють військових рф

В окупованій Волновасі було вбито дев’ятеро людей, серед яких було дві родини з дітьми. Російські ЗМІ підозрюють у вбивстві російського військового, посилаючись на свідчення місцевих жителів знайомих загиблих.

Про це повідомляє “Українська правда” з посиланням на російські телеграм-канали слідчий комітет рф.

Російське видання ASTRA з посиланням на місцевих жителів, сусідів і родичів убитих повідомляє, що вбивство скоїв російський військовослужбовець. Близьке коло до жертв заявило, що сім’ю вбили в п’ятницю, 27 жовтня, у день народження одного з родичів.

“Убивство скоїв військовослужбовець ЗС РФ. З чоловіком Наші він щось не поділив. Одразу приїхала верхівка, і вони почали намагатися приховати все, сусідам сказали – мовчати”,повідомив знайомий загиблої родини.


В окупованій Волновасі розстріляли дев'ятьох українців, серед них були діти: у вбивстві підозрюють військових рф

Російські “правоохоронці” кож заявляють, що тіла людей знайшли з вогнепальними пораненнями в приватному будинку.

Зазначається, що окрім сім’ї з чотирьох осіб – чоловіка Андрія і дружини Налії, а кож їхніх дітей – Насті Микити, було вбито ще п’ятьох чоловік, які перебували в будинку.

Журналіст Денис Казанський пише, що напередодні один з чоловіків Андрій Капканець посварився з кадирівцями, які намагалися “віджати” його будинок, тому окупанти вирішили помститися і приїхали під час святкування вбили усіх.

Як повідомлялось раніше, на Херсонщині російські солдати викрали і вбили молоде подружжя Анассію Валерія Саксаганських за відмову співпрацювати з окупанми.

Новина на сайті Стопкор !

Прокрутка до верху