Дуже дивно, що ООН обурюється обстрілами України Росії.

Дуже дивно, що ООН обурюється обстрілами України російських підприємств ВПК, які забезпечують боєприпасами та військовими засобами російську армію, якими вона планомірно знищує українські міста та цивільну інфраструктуру. І ніхто не помічає?

Не є винятком і ніч. Росія атакувала Україну 13 «шахедами» та двома балістичними ракетами. Ракети С-300 прилетіли до м. Покровська Донецької області, де пошкоджено 6 багатоповерхових будинків та 17 приватних. Крім того, пошкоджено шкільні автобуси, гуманітарний транспорт та дві адмінбудівлі.

На відміну від країни-терориста ЗСУ завдають ударів лише з військових цілей Росії. Підтвердженням цьому можуть бути сьогоднішні удари по Ростовській області.
https://nv.ua/rus/amp/morozovsk-yeysk-viyskovi-aerodromi-v-cih-mistah-5-kvitnya-mogli-atakuvati-bpla-novini-rosiji-50407321.html

Удар по військових аеродромах РФ. У Морозовську знищено 6 та пошкоджено 8 літаків РФ, вибухи також чули в Єйську та Енгельсі — що…

У містах Морозовськ Ростовської області, Енгельс Саратовської області та Єйськ (Краснодарський край РФ), де розташовані військові аеродроми, у ніч проти 5 квітня повідомляли про серію гучних вибухів.

Про це Пише сайт ЮАЗМІ, з посиланням на Телеграм-канал Вольнодумец

Прокрутка до верху