Один робить висновки, інший – кидає своїх солдат у “м’ясні штурми”: в ISW порівняли Залужного і Герасимова

Один робить висновки, інший – кидає своїх солдат у "м'ясні штурми": в ISW порівняли Залужного і Герасимова

Між начальником російського Генштабу Валерієм Герасимовим та українським головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним є значний контраст. Генерал російської армії робить одні і ті ж помилки, на відміну від українського.

Про це йдеться у звіті американського Інституту вивчення війни (ISW), інформує UAINFO.org з посиланням на ТСН

Американські аналітики зазначили, що Залужний, попри паритет російських сил, знає, як це подолати. Він запропонував п’ять основних оперативних компонентів, які стали особливо значущими з літа 2023 року. Це:

  • завоювання переваги в повітрі; 
  • глибокий прорив російських мінних загороджень;
  • підвищення ефективності контрбатарейної боротьби; 
  • створення та підготовка необхідних резервів; 
  • нарощування засобів радіоелектронної боротьби (РЕБ).

“Залужний запропонував низку конкретних тактичних рішень п’яти згаданих оперативних компонентів, які створили умови для ведення позиційної війни, що, на його думку, дозволить Україні подолати військовий паритет з російськими силами”, – вважають в ISW.  

Читайте також: “Клоуне, йди на пенсію”: Герасимов похвалився візитом “на передову на Запоріжжі” і був висміяний росіянами. ВІДЕО

Щодо Герасимова, то він не робить висновки із попереднього досвіду. Аналітики ISW заявляють, що він несе остаточну відповідальність за провал наступу на Авдіївку.

Читайте також: Залужний попередив про розсилку фейкових повідомлень під його ім’ям у Telegram

“Нинішня ситуація біля Авдіївки є мікрокосмом ширшої неспроможності російського Генштабу засвоїти та поширити уроки, засвоєні російськими військами під час попередніх невдалих наступальних зусиль в Україні, іншим угрупованням сил на всьому театрі дій”, – наголосили аналітики. 

Читати новиниу на сайті UAINFO Посилання   

Прокрутка до верху