Про ракетний треш “ерефії” і трохи про те, що буде далі

Весь цей ракетний треш ретельно підраховує спеціально призначений “бухгалтер”: супутник раннього попередження про ракетний напад Imeus, котрий висить над Землею на відстані в 28 000 км.

До речі, українську ракету, що залетіла в Бровари 1999-го, він теж бачив. Тому цифри Пентагона «точняк», ця система рахує з кінця 70-х років минулого століття і жодного разу не схибила.

Читайте також: Запаси оперативно-тактичних ракет збройних сил Росії вичерпуються: аналіз

калібр
Пуск ракети “Калібр”

“Калібри” ми порахували раніше (було десь 200, витрачено орієнтовно 170). По “Іскандерах” має бути десь так: по одній ракетній бригаді є в кожній армії, що бере участь у вторгненні, тобто бригад таких 3–4. А це 36–48 ПУ, кожна має 2 ракети на ПУ, ще 2 на ТЗМ, загалом у бригади по 144–192 ракети. Можна “навангувати”, що в засіках “родины” має бути принаймні ще стільки ж.

Ще можна позабирати запаси в інших бригадах (є 8 бригад, за неперевіреними даними – навіть 10, але інформацію про 2 нові я ніде знайти не зміг).

Искандер
Комплекс “Искандер” із балістичною та крилатою ракетами

Якщо з мобільних ПУ стрельнули 230 штук, то це означає, що все своє витратили і ще десь запозичили, тобто вже не вистачає. Ще 240 ракет запускали з літаків (тут – не моє пасовисько, маю з компетентними людьми перебалакати, Пенсіонінформбюро не має авіаційного юніту).

Цифрова мораль: ворогом витрачено 85% КР “Калібр”, ОТР “Іскандер” – 24% (від загального наявного в РФ, в операційній зоні витрачено 120%, тобто ракетні удари:

а) недолуго сплановані,

б) криво виконані.

Искандер
Пускова ОТРК “Искандер” з двома балістичними ракетами

Про високоточну зброю РФ: коли ви завдаєте групового ракетного удару крилатими ракетами по аеродрому, котрий є навіть на Google Maps, але влучаєте в газон біля летовища, то це – високоНЕточна зброя, а не ото все, що РФ у мультиках показує.

капітан “Портера” командер Andria L. Slough

Для контрасту та усвідомлення краси ракетної справи: в 04:42 04.04.2017 два есмінці ВМФ США USS Ross (DDG-71) та USS Porter (DDG-78) завдали удару 60 КР “Томагавк” по сирійській авіабазі Еш-Шарат.

Свої цілі знайшли 59 ракет, при цьому деякі ракети першого пуску пробивали діри у бетонних укриттях, а другого пуску – влітали у пробиті діри і вражали сховані там літаки.

Ось це – точність, ось це – ракетний удар. Ще маю зазначити шикарне почуття гумору і тонке розуміння Пентагоном російських реалій: ракетним ударом по гопнику керувала жінка, капітан “Портера” командер Andria L. Slough (на фото).

Навчайтеся, гопники, ракетної справи належним чином!

Про погане: весь цей високонеточний мотлох, рештки радянських крилатих ракет будуть літати над Україною до останнього дня, аж до знищення носіїв ракет (ССО це і без мене розуміють).

ОТРК “Искандер”

Але не кожен “Іскандер” долетить до середини Дніпра. Так у Гоголя, ні?

Про хороше: балістичні ракети перехоплюються наявними в нас засобами простіше, ніж крилаті.

Віктор
Кевлюк
, для Defense Express

Читайте також: Чому росармія воює переважно мотлохом і на нього ж перетворюєтьсяПрокрутка до верху