Міністр закордонних справ Великої Британії Девід Кемерон відповів на питання щодо НАТО в …

Міністр закордонних справ Британії Девід Кемерон відповів на питання про НАТО в … Про це Інформує портал UAZMI, з посиланням на канал ВІЙСЬКОВИЙ КУРʼЄР

Міністр закордонних справ Британії Девід Кемерон висловив свою позицію щодо війни в Україні та роль НАТО в цьому конфлікті. Він заявив, що якщо Україна отримає фінансування та зброю, яку їй потрібно, і покаже рішучість у боротьбі проти російської агресії, то це стане поштовхом для інших країн НАТО виділяти більше коштів на оборону.

Кемерон наголосив на важливості підтримки України і співпраці з НАТО, щоб забезпечити мир та стабільність в регіоні. Він закликав до інвестицій у успіх та зробив акцент на важливості посилення оборонних можливостей країн-членів НАТО.

Щодо можливості поширення війни на Європу, зокрема на Польщу та країни Балтії, Кемерон впевнено відповів, що будь-який напад на країни-члени НАТО спровокує активацію колективної оборони згідно зі статтею 5 Північноатлантичного договору.

Загалом, міністр закордонних справ висловив свою підтримку Україні та визначив стратегічні напрямки співпраці з НАТО для забезпечення безпеки та незалежності країни.

Прокрутка до верху