У РФ розлючений натовп увірвався в аеропорт для розправи над пасажирами рейсу з Тель-Авіва

Фашистська Росія вкотре підтверджує цей свій статус. Сотні дагестанців штурмували аеропорт Махачкали після того, як у соціальних мережах з’явилися повідомлення, що рейсом з Тель-Авіва прибудуть біженці з Ізраїлю. Розбивши палестинським прапором вхідні двері, натовп увірвався до будівлі аеропорту і вибіг на злітно-посадкову смугу.

У РФ розлючений натовп увірвався в аеропорт для розправи над пасажирами рейсу з Тель-АвіваУ телеграм-каналі Ateo Breaking повідомлялося, що через ситуацію в аеропорту літак авіакомпанії Reg Wings, який здійснював рейс wz4728, був перенаправлений на аеродром поряд із Дагестаном. Наразі цю інформацію неможливо перевірити. У соціальних мережах з’явилося відео, на якому відображено, як стюард одного з літаків, що приземлилися, просить пасажирів, які почали спускатися по трапу, піднятися назад у літак.

У зв’язку з надзвичайною ситуацією аеропорт Махачкали припинив приймати та відправляти літаки. Натовп біля аеропорту скандує: «Аллах Ахбар!»

Протестувальники обшукують приміщення аеропорту, розшукуючи євреїв та ізраїльтян. Співробітники аеропорту барикадуються у службових приміщеннях. На дорозі з аеропорту протестувальники обшукують машини, вимагаючи документів у пасажирів.

Видання «МК в Дагестані» написало, що більшість учасників захоплення аеропорту потрапила на встановлені там відеокамери з функцією розпізнавання осіб, всі вони будуть ідентифіковані. СК за Дагестаном порушив кримінальну справу за статтею про масові заворушення. За цією статтею передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 8 до 15 років.

Але насправді це блюзнірство, бо саме російська влада підтримує ХАМАС, який закликає до знищення євреїв і погромів. Саме кремлівські телеканали ведут антисимітську лінію…

Ізраїльські телеканали передають, що наразі немає інформації про потерпілих ізраїльтян. Повідомляється, що посольство Ізраїлю в Росії та МЗС Ізраїлю стежать за розвитком подій у Махачкалі. Про те, що відбувається в Дагестані, проінформовано главу уряду Біньямін Нетаніяху.

У РФ розлючений натовп увірвався в аеропорт для розправи над пасажирами рейсу з Тель-Авіва


Джерело


Прокрутка до верху