Міністр оборони Умєров зустрівся з командувачем ОСУВ “Північ” генерал-лейтенантом Сергієм Наєвим

Міністр оборони Умєров зустрівся з командувачем ОСУВ “Північ” генерал-лейтенантом Сергієм Наєвим

Міністр оборони України Рустем Умєров провів зустріч із командувачем ОСУВ “Північ”, героєм України генерал-лейтенантом Сергієм Наєвим, в рамках якої обговорили обороноздатність України на північному напрямі.

Про це 29 жовтня повідомив сам пан Рустем Умєров опублікувавши допис у Фейсбуці.

Зустрівся з командувачем ОСУВ “Північ” генерал-лейтенантом Сергієм Наєвим. Обговорили обороноздатність України на північному напрямі вдовж кордонів, готовність дати відсіч протистояти акам ворогів. кож заслухав пиння протидії від російських “шахедів” на цьому напрямку”,повідомив Міністр оборони.

“Разом робимо все необхідне, щоб ефективність нашого захисту тільки зросла”, – додав він.

Зазначимо, що командувач Об’єднаними силами ЗСУ Сергій Наєв днями відвідав Північну операційну зону для підсилення кордонної оборони.

Тоді, на зустрічі з журналісми генерал-лейтенант Сергій Наєв підкреслив важливість збільшення мінно-вибухових загороджень на всій протяжності державного кордону в Північній операційній зоні. Він зазначив, що немає різниці, чи це кордон із республікою Білорусь, чи російською федерацією, оскільки це потенційні загрози для України.

Нагадаємо, командувач Об’єднаних Сил Збройних Сил України Наєв, наголосив, що Україна проводить спільну роботу з нашими союзниками – країнами-партнерами, щоб отримати передові технології сучасне озброєння, за допомогою яких ми стримуємо агресію ворога.

Новина на сайті Стопкор !

Поділитися