Перевіряють законність виїзду депутатів за кордон: у мерії Ужгорода – обшуки (оновлено)

Служба безпеки України провела обшуки в Ужгородській мірі кабінеті міського голови Богдана Андріїва. Про це включити в на сайті Стопкор Вілій Глагола.

Обшуки проводяться в межах перевірки відповідності законності виїзду місцевих депутів за кордон у період воєнного сну.

Оновлено: 

Пізніше пресслужба СБУ підтвердила факт перевірок, повідомила подробиці стосовно слідства.

За резульми розслідування виявилося, що чиновники міськради вчиняли суспільно небезпечні дії, щоб виїхати за межі України під час війни. Для оформлення цих подорожей вони використовували хитромудрі схеми, включаючи надання фіктивних запрошень від афілійованих іноземних організацій вносили недостовірні відомості до офіційних документів про службові відрядження.

Фігуранти цієї схеми діяли з обережністю, не реєструючи свої дії як “кореспонденцію” уникаючи включення підписаних листів про закордонні “відрядження” до системи електронного документообігу міськради.

Насправді під час ких “відряджень” посадовці відправлялися на закордонний відпочинок під час активних бойових дій в Україні. З метою розкриття всіх обсвин цього злочину і притягнення винних до відповідальності, у рамках кримінального провадження за частиною 3 стті 332 Кримінального кодексу України (незаконне переправлення осіб через державний кордон України), тривають слідчі дії. Санкція стті передбачає покарання до 9 років ув’язнення, а кож можливе позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років і конфіскацію майна.

Зауважимо, що сьогодні ЗМІ повідомили про обшуки в нардепа Олександра Дубінського. Пізніше ДБР СБУ офіційно повідомили, що зробили кілька одночасних обшуків за фактом незаконного переправлення громадянина за кордон, до якого може бути причетний позафракційний нардеп.

За даними слідства, народний депут організував незаконну схему використовував підконтрольну громадську організацію для незаконного внесення “потрібних осіб” в систему “Шлях” нібито як волонтерів.

За докуменми, нардепу вдається нелегально переправити свого батька, бра своєї дружини, через кордон України, використовуючи цю схему.

За наявними відомостями, більшість для вивезення “клієнтів” за кордон народних документів зберігав у колишнього свого помічника, депу Київської обласної ради 8-го звернення, а кож у свого батька.

У цей час правоохоронні органи здійснюють комплексні заходи з метою притягнення організатора учасників цієї злочинної схеми до відповідальності.

Раніше повідомлялося, що СБУ Національна поліція України почали обшуки в секті “АллатРа” по всіх її предсвництвах в країні.

Новина на сайті Стопкор !

Прокрутка до верху