Прем’єр-міністерка Італії стала жертвою російьких пранкерів

Прем’єр-міністерка Ілії Джорджа Мелоні сла жертвою російських пранкерів, які видавали себе за політиків. Запис розмови опублікували на канадській відеоплатформі Rumble, де згодом його підхопили росЗМІ.

Про це 3 листопада повідомляє видання The Guardian, зазначаючи, що “пранк” свся 18 вересня.

Зазначається, що під час телефонної розмови з пранкерами, Мелоні зізналася, що війна в Україні спричиняє “велику втому” і що вона має кілька ідей, як “знайти вихід із ситуації”. Додамо, що Мелоні завжди публічно рішуче підтримувала Україну, тому ка “новина” сла шокуючою для суспільства.


Мелоні

Запис розмови опублікували на канадській відеоплатформі Rumble, де згодом його підхопило російське державне інформагентство “РИА Новости”.

Є велика втома з усіх сторін. Наближається момент, коли всі зрозуміють, що нам потрібен вихід із ситуації. Контрнаступ України йде не к, як очікувалося… він не змінив перебігу конфлікту, й усі розуміють, що [конфлікт] може тривати багато років, якщо ми не знайдемо розв’язок. Українці роблять те, що мусять, і ми намагаємося їм допомагати“, – розповіла свою думку про ситуацію в Україні Джорджа Мелоні.

Далі, у телефонній розмові прем’єр-міністерка заявила, щоб “знайти вихід, який буде прийнятний для обох сторін і водночас не руйнуватиме міжнародне право”.

В мене є кілька ідей щодо врегулювання цієї ситуації, але я чекаю доречного моменту, щоб їх запропонувати“, — додала вона.

Офіс Джорджа Мелоні підтвердив, що прем’єрці зателефонував самозванець, “який назвався президентом Комісії Африканського Союзу”,  заявив, що її ввели в “оману” під час “важкого” періоду, коли прем’єр-міністерка працювала для “посилення відносин” з африканськими лідерами, домовившись зустрітися з ними за лаштунками Генеральної Асамблеї ООН у Нью-Йорку між 19 і 21 вересня.


Володимир Кузнєцов і Олексій Столяров, відомі як Вован і Лексус

Ти часом, ілійські ЗМІ змогли дізнатися особистості жартівників. Повідомляється, що ними виявились двоє російських коміків – Володимир Кузнєцов і Олексій Столяров, відомі як Вован і Лексус. “Пранкери” відомі своєю доволі сильною проросійською позицією.

Як повідомлялось раніше, 21 лютого до Києва приїхала прем’єрка Ілії Джорджа Мелоні оголосила про новий пакет військової допомоги.

Новина на сайті Стопкор !

Прокрутка до верху