Українські розвідники вразили дороговартісну радіорелейну станцію “подлет” росіян

 Військові ГУР Міністерства оборони України, спільно зі своїми товаришами з Спеціальних Сил Оперативного призначення (ССО) 1-ї окремої бригади спецпризначення імені Івана Богуна, виявили знищили важливій російській радіолокаційній снції 48Я6-К1 “подлет”.

Про це повідомляє пресслужба ГУР.

Це обладнання ворог використовує для виявлення повітряних об’єктів на малих низьких висох. Інцидент свся в прикордонній зоні поблизу населеного пункту Красна Поляна в Шебекінському районі Бєлгородської області.

В результі цієї операції радіолокаційна снція 48Я6-К1 “подлет” була виведена з ладу, і військовий персонал ворога зазнав втрат.

РЛС 48Я6-К1 “подлет” є найсучаснішою снцією в ЗС росії, оскільки хоча її розробка і почалася ще у 2000-х роках, осточно прийня на озброєння в країні-агресорі вона була лише у 2015 році.

Сам комплекс РЛС базується на основі автомобілів КАМАЗ і, якщо вірити відкритим даним, здатний виявляти до 200 цілей, які може знаходити на відсні до 200 км на висоті до 10 км, а їхня швидкість може досягати 4400 км/год. На розгорння або згорння комплексу потрібно близько 20 хвилин.

Нагадаємо, нещодавно за допомогою БПЛА бійці пірдрозділу аеророзвідки Національної гвардії України знищили передовий російський нк Т-90М “Прорив”.

Новина на сайті Стопкор !

Прокрутка до верху