Годинник Яр…У другій половині 2024 року Годинник Яр стане однією …

Годинник Яр…

У другій половині 2024 року Годинник Яр стане однією з найгарячіших локацій у зоні БД.

Нині у напрямку міста формуються умови щодо успішного наступу РОВ. До таких умов відноситься захоплення Богданівки, Іванівського, Кліщіївки та Андріївки.

Захоплення Богданівки дозволить РВВ вийти на північний сектор Часового Яру, через Калинівку форсувати канал, перерізати трасу 0506. Тут противник сконцентрував кулак із 217-го, 299-го та 331-го ПДП зі складу 98-ї ВДД. Нині РВВ зачепилися за північно-східні околиці Богданівки.

Захоплення Івановського по 0504 р. дозволить вийти на Ступочки, охопити місто з півдня. Тут оперує насамперед 11-а ОДШБр. Раніше я вже писав, що для 11-ї ОДШБр це питання для командування ВДВ, за всяку ціну захопити Іванівське. Мета – окреме корито для любителів розбивати цеглу об черепні коробки і вистрибувати з транспорту, що рухається в повітряному просторі. Підтримку їм у цьому питанні надає 102 МСП 150 МСД.

Станом на сьогодні РВВ контролюють північно-східну частину Івановського та намагаються закріпитися у центрі.

Захоплення Клещіївка та Андріївка дозволить РВВ убезпечити просування по 0504, а ніби оголений південний фланг може вилитися в дуже неприємні події. Ось тільки для вирішення проблематики Кліщів та Андріївки виділено вже не браві десантники, а територіали. Скупище територіальних МСП, а так – домбабвійські армійські корпуси. Успіхів у цих локаціях РІВ не мають.

Фактично, без захоплення цих сіл і н.п., а точніше від того, що від них залишилося, каталізуватися наступ на Годинник Яр не зможуть. Точніше, зможуть, але результати такої каталізації будуть не дуже.

Зараз РВВ намагаються по 0506 і ґрунтовкам зачепитися на східних околицях Часового Яру. По місту працює не лише арта РІВ, а й нарощують удари КАБами.

Поки що ресурсу, для повторення Авдіївського сценарію у РВВ недостатньо, але, до другої половини 2024 року його цілком можуть наростити і наростять. Комбінуючи кількісну перевагу та домінування в повітрі, командування РВВ має намір до кінця року закрити питання з Часовим Яром.

Про це Пише сайт UAZMI, з посиланням на канал Александра Коваленко

Прокрутка до верху